Bize Ulaşın+8618653687188

Arama

Blok HDPE tek kullanımlık PE eldiven kağıt kartı ile başlı

Açıklama

Kağıt kart belirtimi blok başlı HDPE tek kullanımlık pe eldivenle: PE eldiven, olarak da bilinen tek kullanımlık PE eldivenler, plastik eldiven bir türüdür.

content_1

Content_2

ProInfoAttach

ProDetailSubTitle2

Blok başlı HDPE tek kullanımlık pe eldiven kağıt kartı ile

Özellikleri:
PE eldiven, olarak da bilinen tek kullanımlık PE eldivenler, plastik eldiven bir türüdür. PE eldiven polietilen HDPE, LDPE LLDPE filminden bir baskı, şişmiş bir kerelik eldiven kullanılır vardır.
PE polietilen polietilen İngilizce kısaltması var.
Yüzeyi kabartma işleme tarafından nedeniyle, ama aynı zamanda kullanmak çok uygun Anti-yapışma sağ ve sol, yaygın kullanılan ürünler haline için geçerli karışık olabilir.
PE eldiven Özellikler: su geçirmez, Anti-yağ, Anti-Bakteriyel, asit ve alkali direnci, anti-bakteriyel.


Teknik parametreler

Türü

Yüksek/alçak yoğunluk polietilen eldiven

Malzeme

Polietilen reçine

Boyutu

S, M, L, XL, XXL

Özelliği

Yumuşak, kabarık

Saklama koşulu

Eldiven arasında 10-40 derece sıcaklıkta kuru bir durumda saklandığında özelliklerini muhafaza edecektir. Eldiven gibi güneş ışığı ve oksitleyici ajanlar ultraviyole ışık kaynaklarına karşı korumak

Ambalaj türü

70pcs/çanta, 80pcs/çanta, 100pcs/çanta, 100pcs/kutu, 500pcs/kutu


Önde gelen üreticileri ve tedarikçileri blok kağıt kartı Çin ile hdpe tek kullanımlık pe eldiven başlı gibi iyi bilinen, Kangle plastik şimdi size yüksek kaliteli ürünleri, profesyonel fabrikadan getiriyor. Toptan kalite plastik ürünler için gidiyoruz eğer, şimdi teklif bizimle denetleyin ve özelleştirilmiş Servisi de sunulmaktadır.

Hot Tags: blok başlı HDPE tek kullanımlık PE eldivenle kağıt kartı, Çin, üreticileri, fabrika, toptan, özelleştirilmiş, tırnak

Bir çift: Ücretsiz

Sonraki: PE mutfak plastik eldiven ile dış çanta

You Might Also Like