Bize Ulaşın+8618653687188

Arama

Uyarı Word giysi paketleme çantası yazdırma rasgele

Açıklama

Uyarı Word rasgele yazdırma konfeksiyon ambalaj çanta konfeksiyon ambalaj çanta dahil: Giysi paketleme çanta kemer alt sınıflandırma gömlek kemer ambalaj içerir...

Share:

content_1

Content_2

ProInfoAttach

ProDetailSubTitle2

Uyarı Word rasgele yazdırma giysi paketleme çantası

Ambalaj detayları

Ambalaj

300pcs veya 1000pcs başı, 3andquot ile rulo; kağıt çekirdek rulo ortasında her rulo Paketli Dış karton

Örnek ayrıntıları

Örnek maliyet

Baskısız örnekleri ücretsizdir.
Basılı örnekleri, plakaları maliyeti farklı yazdırma tasarımına göre toplayacağız ve PO onayladıktan sonra bu size iade.

Resim dosyaları

PDF veya AI biçimi dosyaları

Örnek zaman

7-10daysGiysi paketleme çantası şunlardır:
Kemer, giyim ambalaj kemer, kemer, T-shirt ambalaj kemer ve diğer yan sanayi kategoriler genel durum ambalaj iç çamaşırı ambalaj gömlek konfeksiyon ambalaj çanta kemer alt sınıflandırma içerir, giyim ambalaj kemer iki bölümü içinde ve dışında ve diğer terminal ambalaj kemer ile ayrılmıştır.


Önde gelen üreticileri ve tedarikçileri uyarı kelime rasgele yazdırma elbise paketleme çantasını Çin'olarak bilinen, Kangle plastik şimdi size yüksek kaliteli ürünleri, profesyonel fabrikadan getiriyor. Toptan kalite plastik ürünler için gidiyoruz eğer, şimdi teklif bizimle denetleyin ve özelleştirilmiş Servisi de sunulmaktadır.

Hot Tags: Uyarı kelime rasgele yazdırma konfeksiyon ambalaj torba, Çin, üreticileri, fabrika, toptan, özelleştirilmiş, tırnak