Bize Ulaşın+8618653687188

Arama

HDPE tuzak mühür paketi veya kutusunu Liner veya karton Lineron Roll LDPE düz

Açıklama

HDPE sigara-tuzak düz paketi mühürlemek veya kutusunu liner veya karton lineron LDPE düşük yoğunluk polietilen kutusu astarı rulo, liner öğe adı karton: kutu liner, kutusu-liner...

content_1

Content_2

ProInfoAttach

ProDetailSubTitle2

HDPE sigara-tuzak düz paketi veya kutusunu liner mühürlemek veya karton lineron rulo LDPE
Düşük yoğunluk polietilen kutusu liner, karton liner
Öğe adı: Gömlek, kutusu-liner, kutu meyve çanta, elma çanta, Bin gömlek, Bin-liner, karton Liner, Liner konteyner için kalemi karton için iç çanta, karton iç çanta, Liner kutusu, kutu


Avantajı:
1. mükemmel koru içindekiler--dan toz, kirli ve nem
2. özelleştirilmiş boyut ve tasarım, olabilir tasarımınıza göre hava-out delikli
3. kendi logo baskı da mevcuttur
4. ISO 9001 sertifikalı
5. 20 yıldan fazla üretim deneyimi, Aile fabrika sahibi.

Kullanım:
1. plastik karton kaplamaları, Liners'are meyve ve sebze yetiştiricileri, çiftçiler, et paketleme, kümes hayvanları işlemciler, Balık işlemciler, toptan kasap, otomotiv, havacılık, plastik üreticileri tarafından kullanılan ve işlenmiş gıda paketleme hijyenik karton kutu satır ve ürünler emin olmak için as'Carton da temiz, taze, güvenli ve en az bozulma ile geliyor.
2. bu plastik karton gömlekleri et ve kümes hayvanları da dahil olmak üzere gıda ile temas halinde kullanılabilir. Plastik karton gömlekleri kutusunun içindekileri toz, kir ve nemi korumak.
3. bu dikkatle tasarlanmış plastik karton gömlekleri süper güçlü, çevre dostu malzemelerden yapılır ve pratik bir drawtape kapatın ve onları taşımak zorunda.
4. plastik karton gömlekleri et ürünleri, küçük parçalar, toz ürünler, vb gibi toplu ürünlerinin dış ambalaj olarak kullanılacak çok uygundur.
5. plastik karton gömlekleri malzemeler çok çeşitli mevcuttur, yazdırma stilleri, renkleri, şekilleri ve ayrı ayrı paketlenmiş or'bag roll '.


Liner ölçmek nasıl?
Senin kutu ölçmek (L x g x D) inç ve en uygun çanta bulmak için aşağıdaki formülü kullanın.
Liner L = kutusu L + 2 inç
Liner W = kutusu W + 2 inç
Liner D = kutusu D + ½ (kutusu W) + 6 inç


Önde gelen üreticileri ve tedarikçileri hdpe sigara-tuzak düz paketi veya kutusunu liner mühürlemek veya karton lineron rulo ldpe Çin'gibi iyi bilinen, Kangle plastik şimdi size yüksek kaliteli ürünleri, profesyonel fabrikadan getiriyor. Toptan kalite plastik ürünler için gidiyoruz eğer, şimdi teklif bizimle denetleyin ve özelleştirilmiş Servisi de sunulmaktadır.

Hot Tags: HDPE sigara-tuzak düz paketi veya kutusunu liner mühürlemek veya karton lineron rulo LDPE, Çin, üreticileri, fabrika, toptan, özelleştirilmiş, tırnak

You Might Also Like