Bize Ulaşın+8618653687188

Arama

Hakkımızda

1. Brief bilgisi

WEIFANG KANGLE PLASTİK CO 1998 yılında çöp torbası, gıda çantası, Posta Çanta, T-shirt alışveriş çantası, sadaka çanta, pet atık çanta, bebek bezi çantası, PE gibi plastik torbaların çeşitli üretiminde uzmanlaşmış kuruldu apron.

15 yıldan fazla plastik torbalar tecrübesi ile, Çin'deki en rekabetçi ve yüksek kaliteli plastik poşet üreticiyiz. AB pazarı ve TESCO, CARREFOUR, SAINSBURY, WOOLWORTHS supper pazarı gibi Amerikan pazarına çok aşinayız ve son 15 yıldır ABD ve İngiltere'deki en büyük teneke kutu üreticilerini tedarik etmekteyiz. Kendi markalı, kendi sanat eserlerinize veya müşterilerinize özel tasarım olarak basılmış plastik torbalar ve çöp tenekesi astarları tedarik edebiliriz ve tamamen müşteri kalitesi ve ambalajlama beklentileri ile karşılıklı olarak iletişim halindeyiz.

Biz Çin'in Shandong eyaletinin Weifang şehrinde bulunmaktadır. Yıllık üretim kapasitemiz 12.000 mt'dan fazladır. ISO ve BRC sertifikalarımız var ve ayrıca SEDEX, BSCI fabrika denetimini geçtik. Fabrikamızı ziyaret etmek, denetlemek ve incelemek çok hoş geldiniz.
'Kaliteli Ürünler, Mükemmel Hizmet, Rekabetçi Fiyatlar ve İstemi Teslim' esas alınarak, en iyi kalite, rekabetçi fiyat ve iyi satış hizmeti ile profesyonel ürünler alacağınızı garanti ediyoruz.

Bizimle iletişim kurmak için tüm dostlarımızı sıcak bir şekilde karşılarız ve içtenlikle birlikte çok daha parlak bir gelecek elde edeceğimizi umarız.

2. Ürünümüz
Ürünlerimiz aşağıdakileri içerir:
Yıldız mühür çöp teneke kutu, gıda çantası, T-shirt alışveriş çantası, sadaka çanta, pet çöp torbası, bebek bezi çantası, PE önlük, PE eldiven, giysi çantası, kutu astarı, deli levha, vb

3. Ürün Akışı

4. bizim belgesi
Her zaman şirketimizin başarısının, sunduğumuz ürünlerin kalitesiyle doğrudan ilgili olduğunu düşünüyoruz. ISO9001, BRC, SGS yönergelerinde ve sıkı kalite kontrol sistemimizde belirtilen en yüksek kalite gereksinimlerini karşılarlar, BSCI, SEDEX, SGS fabrika denetimini geçtik.

5. işbirliği ortağı
Tesco, Carrefour, Interplast, Helix, Fastenal

6. test ekipmanları

Düşen dpart testi Sürüngen testi
Metal dedektörü

7. Kalite Kontrolü
ISO9001 ve BRC sertifikasına sahip olduğumuzdan, kapsamlı QC sistemini kurduk.

1) Hammadde ve aksesuar kalite kontrolü
Hammaddeyi kontrol etmek için hiçbir alet, sadece tedarikçi sertifikasyonu ile. Yeni materyalin örneklerini yapmak ve test sonuçlarını eski raporla karşılaştırmak için örnekleri test edin. Toleransın içindeki sonuçlar, arızalı ürünleri depodan tutmak için aksesuarın kontrol edilmesi Rastgele olacak.

2) Sipariş değerlendirmesi
Yeni siparişleri aldığımızda (tekrar sipariş yerine yeni ürünler), alıcının numuneleri varsa, test odamızda kaliteyi test etmek ve kayıt yapmak ve aynı zamanda karşı test numunesini tekrar test etmek için sayaç numunesini tekrar test etmek. Daha sonra onay için sayaç örneklerini gönderin. Aynı zamanda, tüm malzeme harmanlama formülünü yaparak, teknikte dosyayı işliyor. Numuneler onaylandıktan sonra teknik kayıtlarımıza göre seri üretim.

3) Malzeme karıştırma
Üretim bölümü, atölyeye teknik dosyaya dayalı malzeme karıştırma formülünü gösterecektir. OA buna göre rasgele kontrol edecektir.

4) Üfleme filmi süreci
A.Kendi kontrol: Operatör, filmin genişliğini ve metre başına net ağırlığını kendiliğinden kontrol edecek, daha sonra doğru boyut ve kalınlığı garanti edecektir.
B.QA, film kalitesini her 2 saatte bir kontrol edin. Ve kontrol verilerini kayıt formunda doldurun. Bu formda, torba genişliği, uzunluğu, net ağırlığı ve toleransı içeren detay belirtimi. QA da fiziksel kontrol tarafından kilitlenebilir kanala gövdeleri ---- gücü bölünmesi anahtar kalite sorunu kontrol etmek gerekir.QA tolerans veya dahilinde verileri karşılaştırmak gerekir, değilse, onlar makineyi durdurmak ve tekrar ayarlamak için operatör soracak Doğru türleşme karşılamak için. Arızalı filmler hurda alanını koydu.
C. Farklı kalınlıktaki film, test odasındaki darbe etkisini, yırtılma direncini, çekme mukavemetini test eder. En az bir vardiyada bir kez test, Test sonuçları da ilgili departmana zamanda geri bildirim kaydeder.

5) Çanta yapım süreci kalite kontrolü.
A. Kendini kontrol ediyor. Torbalı net ağırlığı garanti etmek için operatörün her rulonun ağırlığını elektronik skala ile ağırlıklandırması gerekir. Alt conta da, özellikle film rulosunun değiştiğini kendi kendine kontrol ediyordu. Bütün bunlar fiziksel kontrol ile.
B.QC kontrolü. QA da alt mühürleme ve net ağırlık yanı sıra kayıt doldurmak için diğer öğeleri kontrol rastgele. Her 2 saatte bir rastgele kontrol edilir. Sonuçlar, şartname standardını aşarsa, operatörden makineyi durdurması ve doğru şekilde ayarlanmasını ve düzenli çalışmasını istemeniz istenir. Arızalı torbalar ayrıca hurda alanlarına da tecrit edildi.
C. Farklı makine kaynaklı farklı kalınlıklı torbalar test odasındaki alt conta kalitesini kontrol eder. En az bir vardiya bir kez. Test sonuçları ayrıca ilgili departmana geri bildirim yapar.

6) bitmiş ürünler depo öncesi rastgele kontrol.
QC yöneticisi, tüm bitmiş ürünleri rastgele kontrol edecek, tolerans standardı aşarsa, izole edilecek ve kazınacaktır. Bu şekilde, arızalı bitmiş ürünlerin tümünü depodan uzak tutun.

7) Kaliteli izlenebilirlik
Her dış kartonun altında 6 basamaklı izlenebilirlik vardır. Bu, sırasıyla üretim tarihini, makine no. operatör no., ve damgalı QA no.Ne zaman kalite sorunu oldu, biz izlenebilirlik no ile bu çanta izleyebiliriz.

8) Test odasının test kuralı
A. müşteriden orijinal örnek kalite testi.
B.Counter örnekleri testi.
C. Ana malzeme örnek testi kovaladı.
D.Process tekniği değişti, örnek testi
E. Düzenli test

Yukarıdakilerin hepsi, her vardiyada en az bir kez film dart darbesini, yırtılma direncini, çekme mukavemetini ve alt conta mukavemetini test eder. Verilerin, kalite standardı ve kalite kontrol ve üretim departmanına zamanında geri bildirilmesi.